Четвер, 26.04.2018, 16:03
Теофіпольська селищна рада
Головна | Очищення влади | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ІНФОРМАЦІЯ

про результати перевірки,

передбаченої Законом України «Про очищення влади»

щодо Ништ Аліни Анатоліївни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. №563, в Теофіпольській селищній раді Хмельницької області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Ништ Аліни Анатоліївни, що працює на посаді спеціаліста І категорії землевпорядника селищної ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Ништ Аліни Анатоліївни не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

ІНФОРМАЦІЯ

про результати перевірки,

передбаченої Законом України «Про очищення влади»

щодо Захарчук Галини Петрівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. №563, в Теофіпольській селищній раді Хмельницької області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Захарчук Галини Петрівни, що працює на посаді спеціаліста І категорії селищної ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Захарчук Галини Петрівни не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

ІНФОРМАЦІЯ

про результати перевірки,

передбаченої Законом України «Про очищення влади»

щодо Ковцун Оксани Андріївни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. №563, в Теофіпольській селищній раді Хмельницької області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Ковцун Оксани Андріївни, що працює на посаді головного бухгалтера селищної ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Ковцун Оксани Андріївни не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

ІНФОРМАЦІЯ

про результати перевірки,

передбаченої Законом України «Про очищення влади»

щодо Щерінської Галини Григорівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. №563, в Теофіпольській селищній раді Хмельницької області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Щерінської Галини Григорівни, що працює на посаді спеціаліста І категорії селищної ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Щерінської Галини Григорівни не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

ІНФОРМАЦІЯ

про результати перевірки,

передбаченої Законом України «Про очищення влади»

щодо Федонюка Володимира Миколайовича

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. №563, в Теофіпольській селищній раді Хмельницької області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Федонюка Володимира Миколайовича, що працює на посаді заступника селищного голови з питань діяльності виконкому селищної ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Федонюка Володимира Миколайовича не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

ІНФОРМАЦІЯ

про результати перевірки,

передбаченої Законом України «Про очищення влади»

щодо Філімонової Альони Вікторівни

 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. №563, в Теофіпольській селищній раді Хмельницької області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Філімонової Альони Вікторівни, що працює на посаді спеціаліста І категорії селищної ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Філімонової Альони Вікторівни не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

 

ІНФОРМАЦІЯ

про результати перевірки,

передбаченої Законом України «Про очищення влади»

щодо Віркун Тетяни Вікторівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. №563, в Теофіпольській селищній раді Хмельницької області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Віркун Тетяни Вікторівни, що працює на посаді спеціаліста І категорії юрисконсульта Теофіпольської селищної ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо  Віркун Тетяни Вікторівни не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 грудня 2016 року                                                                                   № 57

Про проведення перевірки,

передбаченої  Законом України

«Про очищення влади»   

 

Керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563 та абзацу сьомого Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого Кабінетом Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025-р:

    1.ПРОВЕСТИ перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади» стосовно посадових осіб виконавчого апарату Теофіпольської селищної ради, визначивши днем початку проведення перевірки 28 грудня 2016 року.

    2.Визначити спеціаліста І категорії юрисконсульта селищної ради (Марків О.З.) відповідальним за проведення перевірки.

    3.Секретарю селищної ради (Казмірчук В.Г.) забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті повідомлень і інформацій про хід та результати проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади».

     4. Спеціалісту І категорії юрисконсульту селищної ради (Марків О.З.) ознайомити з цим розпорядженням посадових осіб виконавчого апарату селищної ради згідно списку (додається).

     5.Посадовим особам, щодо яких здійснюється перевірка, подати  спеціалісту І категорії селищної ради (Марків О.З.) власноручно написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» та про згоду на проходження перевірки і оприлюднення відомостей щодо них за формою згідно з додатком 1 або 2 Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563.

     6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Селищний голова                                                                    В.Губіна

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки відповідно до
Закону України “Про очищення влади”

26.12.2016 року в Теофіпольській селищній раді Хмельницької області

розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

Ништ Аліна Анатоліївна – спеціаліст І категорії землевпорядник виконавчого апарату Теофіпольської селищної ради Хмельницької області; Заява, Декларація

Ковцун Оксана Андріївна -  головний бухгалтер  виконавчого апарату Теофіпольської селищної ради Хмельницької області; Заява, Декларація

Федонюк Володимир Миколайович – заступник селищного голови з питань діяльності виконкому  Теофіпольської селищної ради Хмельницької області; Заява, Декларація 

Щерінська Галина Григорівна – спеціаліста І категорії виконавчого апарату Теофіпольської селищної ради Хмельницької області; Заява, Декларація 

Захарчук Галина Петрівна -  спеціаліст І категорії виконавчого апарату Теофіпольської селищної ради Хмельницької області; Заява, Декларація

Бульбах Іван Сергійович - спеціаліст І категорії виконавчого апарату Теофіпольської селищної ради Хмельницької області; Заява, Декларація 

Філімонова Альона Вікторівна - спеціаліст І категорії виконавчого апарату Теофіпольської селищної ради Хмельницької області. Заява, Декларація 

Віркун Тетяни Вікторівни - спеціаліста І категорії юрисконсульта Теофіпольської селищної ради. Заява, Декларація

Селищний голова                                                                            В. Губіна

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz